Acarkent Amana Servisi

0
1092
amana buzdolabi servisi
amana buzdolabi servisi

Biz 11 yıllık iş tecrübemizle TSE belgelerimiz ve ustalık belgelerimizde sizlere profesyonel hizmet vermek ilkesiyle sizin her sorununuzla biz kendımızı devamlı yeniliyor. devamlı tecrübelerimize tecrübe katıyoruz tecrübe yaşanarak artan bir deneyim olduğu bilmekteyiz biz bilgilerimize ve ustalarımıza sonsuz güvendiğimiz bir firmayayız Acarkent Amana Servisi müşteri memnuniyeti ilkemiz olan o ilkede sizin önceliğiniz her zaman olan her müşterimize ayrı ilgi özen öz veri gösterdiğimiz hizmet verdiğimiz sürece ilk önceliğimiz sizsiniz.

Acarkent Amana Servisi
Acarkent Amana Servisi

Acarkent Amana Servisi

Amana Buzdolabı ve Beyazeşyanınızmı bozuldu canınızı hiç sıkmayın biz sizin sorunuzu en kısa zamanda gidermek için her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız bizi aradığınız zaman sizi telefonun ucunda karşılayan arkadaşımız sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. size daha iyi hizmet vermek için arkadaşlarımız sizin sorunu endişenizi çözmek için gerekirse bilgi almak isterseniz usta görüşü tavsiyesi için ustamızla görüşmek isterseniz size bu imkanıda sağlıyoruz. Acarkent Amana Servisi Telefondaki arkadaşımız sizin iletişim bilgilerini aldıktan sonra en kısa sürede size en yakın ekibi yönlendirerek o ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçerler ve size ne zaman orada olacaklarını anlatırlar.

Acarkent Amana

ekibimiz eve geldiğinizde ilk hedefimiz yerinde soru nu gidermektir değişen parça varsa eğer size onun maliyetini söyler ve sizin onayınızı aldıktan sonra cihaza müdahale eder yerinde çözüm odaklı çalıştığından arkadaşlarımız Acarkent Amana Olarak %90 size cihazını onarmış olarak verirler %10 kısım ise onarım süresinin 4 saatten fazla sürmesi ihtimali olduğu durumlardır.

Amana Servis Acarkent

biz sizin sorunuzu en kısa zamanda gidermek için her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız bizi aradığınız zaman sizi telefonun ucunda karşılayan arkadaşımız sizi en doğru şekilde yönlendirecektir size daha iyi hizmet vermek için.

Arkadaşlarımız sizin sorunu endişenizi çözmek için gerekirse bilgi almak isterseniz usta görüşü tavsiyesi için, ustamızla görüşmek isterseniz size bu imkanı da sağlıyoruz. amana servis acarkent Telefondaki arkadaşımız sizin iletişim bilgilerini aldıktan sonra. en kısa sürede size en yakın ekibi yönlendirerek o ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçerler ve size ne zaman orada olacaklarını anlatırlar.

amana buzdolabi servisi
amana buzdolabi servisi

ekibimiz eve geldiğinizde ilk hedefimiz yerinde soru nu gidermektir değişen parça varsa eğer size onun maliyetini söyler ve sizin onayınızı aldıktan sonra cihaza müdahale eder yerinde çözüm odaklı çalıştığından arkadaşlarımız %90 size cihazını onarmış olarak verirler %10 kısım ise onarım süresinin 4 saatten fazla sürmesi ihtimali olduğu durumlardır.

Bu durumlar çok kez yaşamadığımız durumlardır biz yine müşterimiz mağdur olmamaları için böyle bir durum görünüyorsa eğer ekip arkadaşlarımız bize bildirirler ve biz o süreyi o gün bitirmeleri için onlara başka servise yönlendirme sadece sizinle ilgilenmelerini için gerekeni yaparız.

Amana Servisi Arkadaşlarımızın şirketimize ait servis formunu doldurup ne değiştiyse veya tamir edildiyse bunun bilgilerini yazdığında sizlerinde kontrol etmeleriniz beklemekteyiz her zaman ekibimizin arkasında olan ve sizin hiç bir mağduriyet yaşamamanız için bu ekip ve bu firmayla ekip ruhu içinde çalışmaktayız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here