Gaggenau Servis

0
147
Gaggenau Servis
Gaggenau Servis

Beyaz eşya üreticileri arasında bir sıralama yapılırsa, Gaggenau Servis kesinlikle ilk 3’te olacak. Sürekli yenilenen teknolojisi ve kaliteli ürünler üreten tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında ilk akla gelen markalardan biri.

Gaggenau Servis

Elbette kaliteli ürünler üretilmesine rağmen, zaman geçtikçe bu ürünlerde bazı problemler ortaya çıkabilir. Servis şirketleri devreye giriyor. İstanbul Anadolu yakasında hizmet, bakım ve onarım hizmeti veren bir şirket olarak müşterilerimizi memnun etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Anadolu yakasında, özellikle Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Çekmeköy ve Sancaktepe gibi ilçelerde, mobil servis araçlarımız gün boyunca sürekli hizmet vermektedir. Gaggenau Servisi Sizden servis talepleri alan çağrı merkezimiz, mobil servis araçlarımızı en kısa sürede size ulaşmalarını söyleyerek bölgenize yönlendirir.

Gaggenau Servis İstanbul

Bu malların mümkün olan en kısa sürede evlerimizde onarılması ve muhafaza edilmesi gerekliliğinin farkında olan teknisyenlerimiz, sorun çok büyük değilse, genellikle evinizde veya iş yerinizde ürünün onarımını veya bakımını yaparlar. Bu şekilde, ürününüzden mahrum kalmazsınız.

Gaggenau Servisi

Günün herhangi bir saatinde istersen, web sitemizde yer alan iletişim formunu, Türkiye’nin herhangi bir yerinden alan kodunu çevirmek zorunda kalmadan da 0216 469 34 35  numaralı telefondan arayabilirsin. Tüm bunlara ek olarak, firmamız sunduğumuz hizmette kullandığımız yedek parçalarda mağdur olmamak ve sunduğumuz işçilik hizmetlerinden kaynaklanabilecek olası sorunlar durumunda 1 yıl garanti vermektedir.

Tüm Anadolu yakasına hizmet veren Gaggenau Servis Merkezi’ni arayarak, detaylı bilgi alabilir veya servis, tamir ve bakım talep edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here