rational fırın

0
639
Sanayi Tipi Fırın

 

Firmamız uzun yıllardır hizmet sektörüne emek vermiş, kaliteli hizmetleri ile fark yaratmış bir firmadır. Yaklaşık 10 yıldır Dünya’nın önde gelen firmaların ve markaların ürünlerini, rekabetçi fiyatlar doğrultusunda satışa sunan firmamız, bu bağlamda uzun yıllar varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Özellikle sanayi tipi rational fırın arayışında olan, gerekli bilgi ve birikim donanımına sahip olmak isteyen tüm kişi ve kurumlara, 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz destek hattımız ile geri dönüşler sağlamaktayız. Sıklıkla kullanılan ve tercih edilen,  convotherm fırınlar, pizza fırınları, hızlı pişirme fırınları, electrolux fırınlar, konveyörlü fırınlar ve ratıonal fırın satışları firmamız güvencesi altında müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır

Talep edilen zamanlarda istenen adreslere ve lokasyonlara yapılan hızlı teslimat seçeneği ile müşterilerimizin tercih sebebi olmaktayız. Piyasanın altında satılan kaliteli endüstriyel fırın satışlarımız ile müşterilerimizin takdirini daima kazanmaktayız.

Endüstriyel Fırın

Alanında uzman, deneyimli ve gerekli eğitimleri almış çalışanlarımız vasıtası ile verdiğimiz hizmetler firmamızın güvencesi altında yapılmaktadır. Proje aşamalarından kurulum sonrası aşamalara kadar her alanda takipçisi olduğumuz hizmetler, belirli periyotlar halinde kontrolleri yapılarak devam etmektedir.

Farklı markalara ait sanayi tipi ürünler, uygun fiyatlara firmamız vasıtası ile satışa sunulmaktadır. Restoran, pizzacı, lokanta, otel ve daha birçok mekânda kullanılabilen endüstriyel fırınlar, istenen marka ve modelde temin edilmektedir

Sektöre güvenli satış stratejilerimiz ile farkımızı gösterdiğimiz 10 yılı aşkın süredir, gerekli bilişim ağımız ve kolay ulaşılabilirliğimiz ile müşterilerimizin beğenisini ve takdirini toplamaktayız. Bir telefon  kadar müşterilerimizin yakınında olduğumuzu, sanayi tipi ve endüstriyel fırınlar ile ilgili her türlü hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Piyasada satışa sunulan kaliteli markaların ürünlerini, en özel fiyatlara satışa sunmakta, verdiğimiz her hizmetin daima takipçisi olmaktayız. Gerekli iletişimler müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati rahatlıkla kurulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here