Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet

0
842
Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet
Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet

Beyaz Eşya, insanların çok fazla bilmedikleri veya bozulduğu sürece gündüz, evde ve işte önemlerini hissetmeyecekleri şeyler arasındadır. Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet Çamaşır makineniz sıkmıyorsa, su alttan gelmeye başladığında, sarsıldığında veya yüksek sesle çalkalandığında veya köpük deterjan bölmesinden çıkmaya başladığında çamaşır makineniz SOS veriyor.

Bulaşık makinesini yıkamanızda 2-3 saat çamaşır yıkandığında bulaşık makinenizin çok büyük bir problemi vardır ve bulaşıkları yıkadığınızdan, kirli suyu tahliye etmediğinizden veya su almaya isteksizseniz. Her şey yolunda gittiğinde, bu bozulmanın nereden geldiği konusunda endişelenmeyin.

Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet

Elektronik beyaz ürünler yıllarca birlikte yaşamlarını sürdürürler, aynı zamanda iyileştirme ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Komponent değiştirmeyi gerektiren ciddi arızalar olabilir veya beyaz eşyalarımıza küçük bir dokunuşla halledilebilecek basit problemler gelebilir. Size bu noktada çözümler sunmak için hizmetler burada. beyaz eşya servis  Çamaşır ve bulaşık makineleri, fırın, ocak ve diğer beyaz eşyalarınızı eski günlerine ve performansına geri getirerek servise başvurabilirsiniz.

Servis Asia Kaliteli Servis

Burada sorulması gereken en önemli soru; hangi hizmet soru. Beyaz eşyalarınızı güvenli ellere teslim etmek, ilk yapılması gereken ilk adımdır. Bir çok servis sağlayıcı veya şirket tarafından yapılan onarımlar bir kez daha başarısız oluyor ve yeniden hizmet verme şekli ortaya çıkıyor. İşinizi şansa sokmayın. Servis Asia Kaliteli Servis Beyaz eşya, hizmetin büyük önem taşıdığı hassas bir iştir. İşinin arkasında duran, işinizin arkasında duran, makinenizin dilini anlayan bir hizmet ile çalışmak, en başından bitirmek anlamına gelir. Beko, bu konsepti beyaz eşya servisi olarak sunan bir hizmettir.

Beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü mekanik ve elektronik arızalara başvurabilirsiniz. İstanbul ve çevresine hizmet ediyoruz. Şirketimiz ayrıca müşterisinden gelen olumlu geri bildirimlerle mesleğinde zirvede olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamızın teknik kadrosu yıl içerisinde seminerlere gönderilmekte ve gelişen teknolojik makinalara yapılacak müdahaleler ve onarımlar konusunda eğitilmektedir.

Güncel bilgilerle donatılmış teknik kadromuz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hizmet noktasındadır; İnsan ilişkilerine önem veren hizmet bilinciyle ve yüzyüze hizmetle çalışıyorlar. 2007 yılında kurulan Servisasia, müşterilerine uzun yıllara dayanan deneyimini sunmaya devam ediyor. Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet Özellikle Beko servisi olarak müşterilerini ararken farklı marka ve modellere hizmet vererek hizmetlerini değerlendiriyorlar. Beyaz alanda mümkünse, parçaları değiştirmeden onarım rotasını seçeceğiz. Parça değiştirmenin gerekli olduğu durumlarda, orijinal ürün kullanılır ve monte edilen ürünlere 1 yıl firma garantisi verilir.

Hizmet işindeyiz

Fırınların, ocakların, çamaşır makinelerinin ve bulaşık makinelerinin tamir edilmesinin yanı sıra bozulmaları normaldir. Normal değilse, uzun bir onarım çalışmasıdır. Müşteriler için en hassas konu, en kısa zamanda beyaz eşyalarla çalışmaya geri dönmektir. Makinelerin en fazla bir gün içinde onarılması, onların yaşamınızı olumsuz etkilemesini önleyecektir. Bir şirket olarak, Servis Asia Kaliteli Servis, Kaliteli Hizmet  1 gün içinde beyaz eşyaların onarımında iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Hiç şüphesiz size en kaliteli teknik kadrosuyla en kaliteli malzemeleri sunacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here