Whirlpool Servisi

0
470
Whirlpool Servisi

Ürünlerinize Acil destek gerektiğinde Yani Whirlpool Servis ihtiyacınızı algıladığınızda sizlere. Kaliteli destek verecek kusursuz onarım hizmetlerinizi şirketimiz servis asia dan alabilirsiniz. Kusursuz tamir onarımları alacağınız şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. En kısa zaöamda bizimle iletişime geçebilir ve sorunlarınızın sonlanmasını sağlayabiliriz.

Whirlpool Servisi

Bir buzdolabı desteği alabileceğinizin farkına varın Whirlpool Servisi isteklerinizde sizin yanınızda ürünlerinizin arkasındayız. Kusursuz girişimcilerimizin yanınızda olduğunu ve ürünlerinizin sorunları ile ilgilendiğini belirtmek isterim. Sizlere en kısa zamanda bakım içinde destek iletiriz.

Whirlpool Ürünlerinizin ihtiyacını karşılayacak destek ekibimiz sizlerle. En kısa zamanda yanınızdayız.

Sektörün bilindik onarım şirketlerinden biriyiz sizlere en kısa zamanda tamir desteği sunmak için çalışmalar yapmaktayız. Sizler için en gurur verici milli sermaye ile kurulan servis asia şirketimizden destekler alacağınızı unutmayın. Firmamız sizlerle.

Servis Asia Servisi olarak almış olduğumuz eğitimler ve 22 yıllık tecrübemiz ile İstanbul’unsa her bölgesine kaliteli ve güvenilir servis hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un trafiği hızlı servis hizmetimizi engellemesine izin vermemek için Whirlpool Servisi olarak bölgesel servis ekipleri oluşturmaktayız. Çağrı merkezimizden gelen servis talepleri doğrultusunda müşterilerimize en yakın tamir ekibimiz en kısa sürede müşterimize yönlendirilmektedir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz sayesinde yerinde servis hizmeti vermekle birlikte sorunlarınızı en kısa sürelerde akılcı ve kalıcı yollardan çözmekteyiz. sizler için varız

Whirlpool Servis

0216 469 34 35 – 0216 540 00 23

Whirlpool Servisi
Whirlpool Servisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here