Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi

0
149
Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi
Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi

Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi Banyo dekorasyonlarında fayans ve karolar en ön sıradadır. Banyolar evlerin iç dekorasyonu iyi ya da kötü olması veya büyük ya da küçük olması banyonuz modern ve şık ise tüm bunları geride bırakır. Banyolar şahsi kullanım yerleri olduğu için rahat ve göze hitap edecek bir şekilde dizaynı olmalıdır. Banyo fayansları, her hangi bir banyo ya girdiğiniz de gözünüze ilk çarpacak dekorasyondur. Banyo fayansları maliyetli ve uzun süren bir iş olduğundan dolayı sürekli bu değişiklik yapılmamaktadır. Uzun süre kullanılmakta olan banyo fayanslarını yaptırmadan önce bazı şeylere dikkat edilmelidir.

Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi

Fayanslarda Doğru Tercih

Bilindiği üzere fayanslar banyolarda uzun yıllar kullanıldığı için doğru tespit ve doğru tercih çok önemlidir. Aksi takdirde beğenmeyip sonradan pişmanlık duyulabilir. Öncelik olarak görselliğe önem verilmelidir. Görsel olarak vitrinler de görüp beğendiğiniz yeni fayanslar evinize döşendikten sonra bazı durumlarda beğenilmeye bilir. Örneğin; vitrinde görüp beğendiğiniz fayansları evinize döşenmek üzere aldığınız duvar ölçülerinizle fayans ölçüleriniz birbirini tutmadı ve fayanslarınızın yüzde sekseni kesilmek veyahut fayanslarınız duvarlarınıza çok küçük geldi. Bu gibi durumları yaşamamak istemiyorsanız eğer banyonuzun duvar ölçüleriyle birlikte tercihinizi ona göre yapmalısınız. Banyonuza baştanbaşa yeni bir hava katacaktır.

Banyo Dolapları

Farklı renk ve dekorasyonlarda bulunan banyo dolapları banyonuza bambaşka bir görünüş ve hava katar. Doğru tercihlerle ve doğru kullanışlı ölçüler banyonuza renk ve göze hitap eden güzel bir görünüş sağlayacak. Havlu dolapları, deterjan dolapları, banyo aynası gibi banyonuzda fazlalıkları gizleyip güzel bir hava katacaktır.

Duşa kabin

Duşa kabin hiç şüphesizdir ki banyoda en çok kendini gösteren banyo elemanıdır. Küvetinizin ebadına göre doğru tercihlerle şık bir görüntü sağlayacaktır. Şık dekorasyonlar banyonuzun havasını değiştirir. Bu saydıklarımız sadece göze büyük ölçüde hitap eden dekorasyon örnekleridir. Bunlara lüzum kalmadan da ufak dokunuşlarla da banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Yeni Dekorasyonlarla Birlikte Banyonun Havasının Değişmesi Düşük maliyetli dekorasyon değişiklikleri kolay ve banyonuzu rahatlata bilir. Banyo halısı basit görüşmede banyonuza farklı bir hava katar. Bunun yanında sabunluk setleri, havluluk, çöp kutusu ve benzeri aksesuar kullanımı banyonuz için ayrı bir görsel güzellik katar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here